Terapie
Gong je od pradávna terapeutický vibračně velmi silný nástroj pro harmonizaci. Podporuje naše zvnitřnění. Hraním na gong lze vytvořit prazvuky Vesmíru. Ovlivňuje naše fyzické, emoční, mentální, spirituální tělo, stimuluje nervová zakončení, uvolňuje vnitřní bloky, napětí, stresy, regeneruje celý organismus.

HLADCE VIBRACE
Zveme vás na večer jemných i silných vibrací, který jsme pro vás upletli z tónů fléten, didgeridoo, gongů, znějících misek, bubnů i dřívek. Zveme vás na cestu do vašeho vnitřního prostoru, k léčivému zklidnění, snění a uvolnění. Dopřejte si čas, kdy se pohodlně usadíte či uložíte, zavřete oči a necháte se hýčkat ve vibrující koupeli. Pečovat o vás bude Dana Šitnerová, Eva Khaylová a Jiří Heller.

Terapie individuální s gongem
Při terapii se domluvíme, jaké potřebujete řešit situace, zdravotní, vztahové, pracovní a zadáte si záměr. Na ten okamžik naladění se nechám vést intuicí a zahraji vibrace, které v ten okamžik potřebujete na uvolnění svých bloků.
Terapie gongem trvá přibližně 35 min. a celkem 60 min. Cena 700,-Kč

Meditace s gongem pro skupiny zájemců
Gong má ozdravné schopnosti prostřednictvím vibrační zvukové frekvence, a díky tomu je každá buňka v našem těle schopna transformace.
Můžete přijít se záměrem, že potřebujete pomoci v nějaké oblasti svého života, nebo si jen poslechnout galaktické tóny
a nechat se unést na vlnách Vesmíru.
Je to očistný proces!
Gong uvolní svojí vibrací naše negativní iluze a postoje.
Při meditaci je dobré zaujmout pohodlnou polohu, zavřít oči, uvolnit tělo i mysl a zaposlouchat se do znění gongu. Soustředit se na svůj dech, a tím podpořit proudění energie v celém těle.  Po meditaci může proběhnout sdílení.
Při počtu 12 lidí si po jednom stoupají za gong a proběhne krátká osobní vibrace na gong.
Hraní na gong 45 - 50 min., celková délka 2,5 hod.
Cena 3000,-

Čištění prostoru gongem
Během hraní díky vibracím dochází k pročištění prostorů/ byty, kanceláře, domy, podniky, území/.
Před hraním zadáme záměr, co potřebujete uvolnit. Nejdříve se každý z přítomných postupně postaví za gong a chvíli zahraju, pak se soustředíme na vytvořený záměr a zahraju na čištění prostorů. Čištěním se uvolní bloky, které v sobě vnímáte. Neznamená to, že vás zbavím něčeho, s čím vy nechcete mít nic společného. Znamená to, že se vytáhnou napovrch věci skryté, které potřebují uvolnit a s těmi novými zjevenými aspekty je potřeba dále pracovat. Gong rozbíjí stagnace. 
Terapie trvá dle rozsahu prostor, počtu účastníků a času přibližně 1,5 - 4 hod.
Cena v rozsahu 2000 – 6000,-Kč   

Shiatsu
Již několik let pracuji jako terapeutka shiatsu. Je to léčebná metoda původem z Japonska, která kombinuje tlak na energetické dráhy a body, aby zharmonizovala energii fyzického těla a psychiky, a tím podporuje přirozený proces sebeuzdravování.
Během ošetření působím na tělo prostřednictvím přiměřeného tlaku palci, prsty, dlaněmi, případně lokty, koleny či chodidly. Používám též pasivní protahování končetin, rotace v kloubech apod., vždy vše s ohledem na to, jaké dráhy ošetřuji. Klientům pomáhám s chronickými problémy, jako např. menstruační, zažívací a dýchací potíže, bolestivé klouby, nespavost a jiné. Masáž provádím na zemi na matraci zvané futon a klient je po celou dobu oblečený v pohodlném oblečení.                                                                    
Cena za hodinu 700,-Kč   
   
Masáže
Profesionálně se věnuji masážím od roku 1991 a díky náročné klientele mám velkou praxi v různých technikách. Na relaxační masáž používám oleje, měkké techniky; na uvolnění bolesti kombinuji akupresurní body, hmaty, baňkování, tělové svíce a moxování. Masíruji i těhotné maminky, abych jim uvolnila bolesti a křeče v přetížených partiiích.
Cena za hodinu 700,- Kč
Masáže provádím v PINK studiu, Pomořanská 1, Praha 8, www.pinkstudio.cz