SuperPatch.com nová technologie, která se objevila v druhé polovině 2023. Tato technologie se používá formou náplastí, kterou si nalepíte na 24 hod. Tato technologie aktivuje nervová zakončení na kůži a přes nervové bunky dostane mozek impuls na uvolnění. Velmi mě oslovilo jejich používání a ráda vysvětlím jejich používání.

Jak lze Patch použít : moje prezentace s Bárou :

https://www.youtube.com/watch?v=dTQPKkCoiwo

video, jak funguje homeostáza
https://www.youtube.com/watch?v=ORyExbkGSgk

Terapie

Gong je od pradávna terapeutický vibračně velmi silný nástroj pro harmonizaci. Podporuje naše zvnitřnění. Hraním na gong lze vytvořit prazvuky Vesmíru. Ovlivňuje naše fyzické, emoční, mentální, spirituální tělo, stimuluje nervová zakončení, uvolňuje vnitřní bloky, napětí, stresy, regeneruje celý organismus. Gong nabízí širokou nabídku frekvencí. Každý orgán v těle má jinou frekvenční hladinu a díky hraní jsou orgány navibrovány tou frekvencí, která je harmonizuje. Po hraní lidé sdělují, že se cítí uvolněně, tiší se bolesti, vnímají vibrace v celém těle. 


Terapie individuální s gongem
Při terapii se domluvíme, jaké potřebujete řešit situace, zdravotní, vztahové, pracovní a zadáte si záměr. Na ten okamžik naladění se nechám vést intuicí a zahraji vibrace, které v ten okamžik potřebujete na uvolnění svých bloků. V případě, že přijdete ve dvojici nebo trojici, zahraji každému jeho kod, který vnitřně zná, ale nikdy ho neslyšel.
Individuální terapie gongem trvá celkem 80 min. Cena 1200,-Kč za osobu v Praze, Vinohradská 125.

V případě zájmu lze terapii gongem i pro dvojici, manželé, partneři, kamarádky, cena za dvojici 2000,- Kč

Lze se domluvit na skupině max. 6 lidí. cena za osobu 750,- Kč

Nabízím i poukázky jako dárek na gongové tarapie. Napište, zavolejte a domluvíme zaslání poukázky.

Meditace s gongem pro skupiny zájemců max.10 lidí
Gong má ozdravné schopnosti prostřednictvím vibrační zvukové frekvence, a díky tomu je každá buňka v našem těle schopna transformace.
Můžete přijít se záměrem, že potřebujete pomoci v nějaké oblasti svého života, nebo si jen poslechnout galaktické tóny
a nechat se unést na vlnách Vesmíru.
Je to očistný proces!
Gong uvolní svojí vibrací naše negativní iluze a postoje.
Při meditaci je dobré zaujmout pohodlnou polohu, zavřít oči, uvolnit tělo i mysl a zaposlouchat se do znění gongu. Soustředit se na svůj dech, a tím podpořit proudění energie v celém těle.  Po meditaci může proběhnout sdílení.
Cena za hraní za osobu 750,- Kč.
Je možné po společném hraní pro10 lidí si po jednom nechat stoupnout za gong a proběhne krátká osobní vibrace na gong - osobní KOD, který může pomoci v jeho další životní realizaci, často se odkryje téma, kterého si je člověk vědom ve svém nitru, ale neví jak s ním pracovat.
Setkání je na 2 hod.
Ráda vysvětlím podrobnosti.
Kdo zažije gongové vibrace - je jeho život v ten okamžik rozdělen na život před hraním na Gong a život po hraní na Gong.Vibrace prostoru gongem
Během hraní díky vibracím dochází k pročištění prostorů/ byty, kanceláře, domy, podniky, území/.
Před hraním zadáme záměr, co potřebujete uvolnit. Nejdříve se každý z přítomných postupně postaví za gong a chvíli zahraju, pak se soustředíme na vytvořený záměr a zahraju na čištění prostorů. Vibracemi se uvolní bloky, které v sobě vnímáte. Neznamená to, že vás zbavím něčeho, s čím vy nechcete mít nic společného. Znamená to, že se vytáhnou napovrch věci skryté, které potřebují uvolnit a s těmi novými zjevenými aspekty je potřeba dále pracovat. Gong uvolňuje stagnace. 
Terapie trvá dle rozsahu prostor, počtu účastníků a času přibližně 1,5 - 4 hod.
Cena dle domluvy. Shiatsu
Již několik let pracuji jako terapeutka shiatsu. Je to léčebná metoda původem z Japonska, která kombinuje tlak na energetické dráhy a body, aby zharmonizovala energii fyzického těla a psychiky, a tím podporuje přirozený proces sebeuzdravování.
Během ošetření působím na tělo prostřednictvím přiměřeného tlaku palci, prsty, dlaněmi. Používám též pasivní protahování končetin, rotace v kloubech apod., vždy vše s ohledem na to, jaké dráhy ošetřuji. Klientům pomáhám s chronickými problémy, jako např. menstruační, zažívací a dýchací potíže, bolestivé klouby, nespavost a jiné. Masáž provádím na zemi na matraci zvané futon a klient je po celou dobu oblečený v pohodlném oblečení.                                                                    
Cena za hodinu 1200,-Kč   
  

Doporučuji kombinovat Shiatsu s vibrací gongu, tzn. že,1 hodinu harmonizuji tělo na fyzické úrovni a potom půl hodiny hraju na gong. Kombinace těchto dvou způsobů umožnuje pomoci jak tělu tak i psychice. 
1,5 hod cena 1800,- Kč
Nabízím i poukázky jako dárek shiatsu a gong.