Terapie
Gong je od pradávna terapeutický vibračně velmi silný nástroj pro harmonizaci. Podporuje naše zvnitřnění. Hraním na gong lze vytvořit prazvuky Vesmíru. Ovlivňuje naše fyzické, emoční, mentální, spirituální tělo, stimuluje nervová zakončení, uvolňuje vnitřní bloky, napětí, stresy, regeneruje celý organismus.


Terapie individuální s gongem
Při terapii se domluvíme, jaké potřebujete řešit situace, zdravotní, vztahové, pracovní a zadáte si záměr. Na ten okamžik naladění se nechám vést intuicí a zahraji vibrace, které v ten okamžik potřebujete na uvolnění svých bloků.
Terapie gongem trvá celkem 80 min. Cena 1200,-Kč za osobu v Praze, Vinohradská 125.

Meditace s gongem pro skupiny zájemců max.10 lidí
Gong má ozdravné schopnosti prostřednictvím vibrační zvukové frekvence, a díky tomu je každá buňka v našem těle schopna transformace.
Můžete přijít se záměrem, že potřebujete pomoci v nějaké oblasti svého života, nebo si jen poslechnout galaktické tóny
a nechat se unést na vlnách Vesmíru.
Je to očistný proces!
Gong uvolní svojí vibrací naše negativní iluze a postoje.
Při meditaci je dobré zaujmout pohodlnou polohu, zavřít oči, uvolnit tělo i mysl a zaposlouchat se do znění gongu. Soustředit se na svůj dech, a tím podpořit proudění energie v celém těle.  Po meditaci může proběhnout sdílení.
Při počtu 10 lidí si po jednom stoupají za gong a proběhne krátká osobní vibrace na gong.
Hraní na gong 45 - 50 min., celková délka 2,5 hod.
Cena 3500,-

Vibrace prostoru gongem
Během hraní díky vibracím dochází k pročištění prostorů/ byty, kanceláře, domy, podniky, území/.
Před hraním zadáme záměr, co potřebujete uvolnit. Nejdříve se každý z přítomných postupně postaví za gong a chvíli zahraju, pak se soustředíme na vytvořený záměr a zahraju na čištění prostorů. Vibracemi se uvolní bloky, které v sobě vnímáte. Neznamená to, že vás zbavím něčeho, s čím vy nechcete mít nic společného. Znamená to, že se vytáhnou napovrch věci skryté, které potřebují uvolnit a s těmi novými zjevenými aspekty je potřeba dále pracovat. Gong uvolňuje stagnace. 
Terapie trvá dle rozsahu prostor, počtu účastníků a času přibližně 1,5 - 4 hod.
Cena dle domluvy. 

Shiatsu
Již několik let pracuji jako terapeutka shiatsu. Je to léčebná metoda původem z Japonska, která kombinuje tlak na energetické dráhy a body, aby zharmonizovala energii fyzického těla a psychiky, a tím podporuje přirozený proces sebeuzdravování.
Během ošetření působím na tělo prostřednictvím přiměřeného tlaku palci, prsty, dlaněmi, případně lokty, koleny či chodidly. Používám též pasivní protahování končetin, rotace v kloubech apod., vždy vše s ohledem na to, jaké dráhy ošetřuji. Klientům pomáhám s chronickými problémy, jako např. menstruační, zažívací a dýchací potíže, bolestivé klouby, nespavost a jiné. Masáž provádím na zemi na matraci zvané futon a klient je po celou dobu oblečený v pohodlném oblečení.                                                                    
Cena za hodinu 1000,-Kč   
   
Masáže
Profesionálně se věnuji masážím od roku 1991 a díky náročné klientele mám velkou praxi v různých technikách.
Cena za hodinu 1000,- Kč
Nyní mě najdete masírovat v PINK studiu, Pomořanská 1, Praha 8, www.pinkstudio.cz